Magazyn Rynku Nieruchomości \

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Grupa SON.pl

O Grupie SON

Email Drukuj

Dlaczego warto korzystać z usług biura nieruchomości pracującego w Systemie Oferowania Nieruchomości?

System Oferowania Nieruchomości SON został stworzony przez pośredników stowarzyszonych w Bielsko - Częstochowsko - Katowickim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i jest objęty patronatem tego Stowarzyszenia.

Każde biuro nieruchomości pracujące w SON – to biuro przyjazne dla klientów, pracujące profesjonalnie, przestrzegające standardów zawodowych oraz zasad etyki zawodowej. Jego pracownicy pomogą każdemu klientowi wybrać właściwą ofertę, dopilnują rozliczenia i przekazania nieruchomości oraz doradzą klientowi najlepszy sposób przeprowadzenia transakcji. Rozwiążą również ewentualne problemy, związane ze sprzedawaną nieruchomością.

KORZYŚCI DLA KLIENTA SPRZEDAJĄCEGO

1. Sprzedający zgłasza ofertę tylko w jednym wybranym biurze – partnera SON i przez cały okres sprzedaży klient kontaktuje się tylko z tym jednym biurem, które nadzoruje i odpowiada za sprzedaż tej nieruchomości aż do momentu zawarcia transakcji.

2. W trakcie dokonywania oględzin nieruchomości pracownicy biura partnerskiego SON doradzą klientowi sprzedającemu jak przygotować nieruchomość do sprzedaży oraz pomogą ustalić właściwą rynkową cenę sprzedaży.

3. Każda oferta powierzona na wyłączność w dowolnym biurze – partnera SON jest profesjonalnie reklamowana przez cały okres sprzedaży. Jest widoczna dla wszystkich klientów oraz pośredników na najlepszym śląskim portalu nieruchomości – www.son.com.pl oraz reklamowana w gazecie Inwestuj w Nieruchomości – jedynym tego typu wydawnictwie w województwie śląskim.

4. Nad każdą ofertą zgłoszoną do sprzedaży w biurze partnerskim SON pracować będzie ponad 200 pośredników pracujących w więcej niż 60 biurach partnerskich SON na terenie woj. Śląskiego.

5. W przypadku nieruchomości, która nie ma uregulowanego stanu prawnego, pracownicy biura partnerskiego SON pomogą w uregulowaniu tego stanu i pomogą przygotować dokumenty konieczne do zawarcia umowy sprzedaży.

6. Przy zawieraniu umowy sprzedaży partnerzy SON dopilnują bezpiecznego rozliczenia transakcji oraz przekazania nieruchomości.

KORZYŚCI DLA KLIENTA KUPUJĄCEGO.

1. Kupujący zanim uda się do biura nieruchomości może w internecie na stronie www.son.com.pl przejrzeć wszystkie oferty z województwa – dobrze opisane i pokazane na zdjęciach.

2. Może również zapoznać się z ofertą nieruchomości znajdujących się aktualnie w sprzedaży w gazecie Inwestuj w Nieruchomości, dostępnej w kioskach RUCH i KOLPORTER, sklepach sieci ŻABKA oraz na stacjach benzynowych oraz w biurach nieruchomości – partnerów SON.

3. Zarówno w internecie jak i w gazecie znajdzie również pełną listę biur pracujących w Systemie Oferowania Nieruchomości i wybrać to do którego ma największe zaufanie lub które jest położone najbliżej.

4. Chcąc kupić mieszkanie lub nieruchomość w dowolnym mieście woj. śląskiego, klient nie musi jechać do pośrednika w tym mieście. Może wybrać sobie dowolne biuro nieruchomości – partnera SON położone blisko jego miejsca pracy lub zamieszkania i zgłosić chęć zakupu.
Pracownicy tego biura przygotują mu ofertę ze wskazanej nieruchomości, zorganizują jej oglę- dziny oraz doradzą i pomogą wybrać ofertę najlepiej spełniającą potrzeby klienta.

5. Klientom, którzy nie posiadają wystarczających środków finansowych na zakup nieruchomości pomożemy w wyborze najlepszego kredytu w dobrym banku, pomożemy wypełnić wniosek kredytowy , zgromadzić dokumenty konieczne do uzyskania kredytu oraz tak zorganizujemy transakcję, aby możliwy był zakup nieruchomości za uzyskany kredyt.

 

ZAPRASZAMY NA STRONĘ GRUPY SON WWW.SON.COM.PL

Poprawiony: poniedziałek, 03 maja 2010 09:55  

Uwaga

Poszukujemy do współpracy ambitnych studentów prawa, dziennikarstwa, reklamy internetowej, marketingu i informatyki, pragnących pomóc w rozwoju naszego magazynu opinii „Inwestuj w Nieruchomości” i portalu iwn.son.pl.

Zapewniamy możliwość zdobycia praktyki i doświadczenia zawodowego, a dla najlepszych przewidujemy możliwość zatrudnienia w przyszłości.