Magazyn Rynku Nieruchomości \

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start      Partnerzy SON.pl
Partnerzy SON.pl

lub MapaAdam Nitka Nieruchomości od 1982r. - Gliwice

Email Drukuj

Ogłoszenia nieruchomości Gliwice - sprzedaż domów, mieszkań, działekPONAD 30 LAT NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Firma założona została w 1982r. przez Halinę i Adama Nitków i jest najstarszą firmą na śląskim rynku nieruchomości. Właściciel firmy brał aktywny udział w powstaniu ruchu zawodowego na polskim rynku nieruchomości i był założycielem Stowarzyszenia pośredników na Śląsku, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Stowarzyszenia Doradców Rynku Nieruchomości.

W kolejnych latach do grona współwłaścicieli dołącza następne pokolenie - Maciej Nitka.  Mając na uwadze jak najlepszą pracę dla naszych klientów, korzystamy z narzędzi opartych o najnowsze technologie. Współpracujemy nie tylko z pośrednikami w całym kraju, ale również za granicami  w ramach Europejskiego Klubu Biur Nieruchomości oraz z członkami NAR w USA.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że zadowolony klient, to również nasza satysfakcja i zadowolenie. Niezmienną przez lata dewizą naszej firmy jest:

Nasze doświadczenie i reputacja - gwarancją Klientów

Więcej…
 

Agencja Nieruchomości SOLEY - Rybnik, Żory, Gliwice

Email Drukuj

Ogłoszenia nieruchomości Rybnik - sprzedaż domów, mieszkań, działek... dla nas nie ma trudnych spraw!

Działamy na rynku od 1999 r. Posiadamy stosowne licencje, uprawnienia zawodowe oraz ubezpieczenia - legitymizujące naszą działalność w obrocie nieruchomościami; jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Posiadamy bogatą ofertę domów, mieszkań, działek w atrakcyjnych cenach z całego terenu ROW. Pośredniczymy w uzyskaniu kredytów hipotecznych na zakup, remont, rozbudowę - mieszkań i domów - dla klientów kupujących nieruchomości z naszym udziałem. Pośrednictwo kredytowe GRATIS. Oferujemy także domy i działki z terenów górskich.

Więcej…
 

CENTRUM N.S.W - Wodzisław Śląski

Email Drukuj

Biuro Nieruchomości CENTRUM N.S.W działa na śląskim rynku nieruchomości od 1994 roku (licencja nr 2762) Wizytówką naszej firmy jest profesjonalna obsługa i pomoc w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży, kupna, wynajmu: mieszkań, domów i działek oraz innych nieruchomości. Dzięki skutecznej reklamie w prasie lokalnej, branżowej oraz na naszym portalu internetowym www.son.pl, informacje o nieruchomościach zgłaszanych do naszego biura trafiają do szerokiego grona odbiorców. Gwarantujemy maksymalną ochronę interesów naszych Klientów.

Więcej…
 

Jorax Agencja Nieruchomości - Zabrze

Email Drukuj

Firma JORAX jest profesjonalnym biurem zajmującym się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami takimi jak: biura, domy, tereny przemysłowe, magazyny, działki, mieszkania. Cechuje nas profesjonalizm, doświadczenie i wysoka kultura obsługi Klienta, dzięki czemu zyskaliśmy renomę na rynku oraz liczne grono stałych Klientów. Firmę naszą cechuje wielka elastyczność w kontaktach z Klientami, którym staramy się przedstawić najkorzystniejsze oferty, kierując się możliwościami i preferencjami stron zainteresowanych. Gwarantujemy: szybką, rzetelną obsługę pośrednictwa pod względem merytorycznym jak i prawnym. Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

Więcej…
 

Józef Kufel Nieruchomości - Żywiec

Email Drukuj

Nieruchomości to nasza działka

Firma „Józef Kufel Nieruchomości” prowadzona jest przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami (numer licencji 752) i rzeczoznawcę majątkowego (nr uprawnień 110) posiadającego uprawnienia budowlane.Właściciel firmy działa nieprzerwanie  na rynku nieruchomości od roku 1993. Przez 15 lat  prowadził Beskidzką Agencję Usług Majątkowych „DACZA” s.c., która w tym czasie zdobyła wiodącą pozycję na lokalnym rynku nieruchomości. Zespół JKN tworzą doświadczeni i uczciwi pracownicy, którzy potrafią rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy pojawiające się przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Skuteczność naszej pracy podnosi współpraca z innymi pośrednikami w kraju i zagranicy. Działamy w grupie SON.pl

Więcej…
 

Kotwicki Nieruchomości S.C. - Rybnik

Email Drukuj

Kotwicki Nieruchomości S.C. jest znaną na rynku Rybnickim i Jastrzębskim firmą zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradztwem w zakresie nieruchomości oraz pośrednictwem w uzyskaniu kredytów hipotecznych. Obsługą klientów zajmują się wysoko wykwalifikowani agenci, dobrze radzący sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Nasze doświadczenie powoduje, że transakcje są przeprowadzane szybko i bezpiecznie. U nas każdy klient jest traktowany wyjątkowo.

Więcej…
 

Nieruchomości Manager - Racibórz

Email Drukuj

Ogłoszenia nieruchomości Racibórz - sprzedaż domów, mieszkań, działekOferujemy usługi pośrednictwa w kupnie i sprzedaży mieszkań, działek, domów jednorodzinnych oraz nieruchomości komercyjnych. Zajmujemy się również doradztwem w zakresie rynku nieruchomości,analizami rynku nieruchomości, wyborem sposobu kredytowania, podziałami geodezyjnymi, sprzedażą i zakupem nieruchomości zadłużonych, regulacjami stanów prawnych, wyborem strategii sprzedaży, wyceną nieruchomości.

Więcej…
 

Nieruchomości Polak-Opyrchał - Bielsko-Biała

Email Drukuj

Ogłoszenia nieruchomości Bielsko-Biała - sprzedaż domów, mieszkań, działekNasze wieloletnie doświadczenie na rynku obrotu nieruchomościami, ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz współpraca z najlepszymi agencjami na Śląsku w ramach Grupy Specjaliści od Nieruchomości – gwarancją profesjonalnej, skutecznej i bezpiecznej obsługi naszych Klientów.

Więcej…
 Uwaga

Poszukujemy do współpracy ambitnych studentów prawa, dziennikarstwa, reklamy internetowej, marketingu i informatyki, pragnących pomóc w rozwoju naszego magazynu opinii „Inwestuj w Nieruchomości” i portalu iwn.son.pl.

Zapewniamy możliwość zdobycia praktyki i doświadczenia zawodowego, a dla najlepszych przewidujemy możliwość zatrudnienia w przyszłości.