Magazyn Rynku Nieruchomości \

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start      Partnerzy SON.pl CENTRUM N.S.W - Wodzisław Śląski

CENTRUM N.S.W - Wodzisław Śląski

Email Drukuj

Biuro Nieruchomości CENTRUM N.S.W działa na śląskim rynku nieruchomości od 1994 roku (licencja nr 2762) Wizytówką naszej firmy jest profesjonalna obsługa i pomoc w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży, kupna, wynajmu: mieszkań, domów i działek oraz innych nieruchomości. Dzięki skutecznej reklamie w prasie lokalnej, branżowej oraz na naszym portalu internetowym www.son.pl, informacje o nieruchomościach zgłaszanych do naszego biura trafiają do szerokiego grona odbiorców. Gwarantujemy maksymalną ochronę interesów naszych Klientów.

Adres:

44-373 Wodzisław Śląski
ul. Smolna 28

telefon/ fax: 032 456 21 83
GSM: 605 031 859
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

godziny pracy: poniedziałek - piątek od 1000 do 1600

Osoby do kontaktu:

  • Domian Stanisław (właściciel)
    tel. 605 031 859
    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona internetowa: www.domian.pl

Oferta nieruchomości na portalu grupy SON.pl:

 

Uwaga

Poszukujemy do współpracy ambitnych studentów prawa, dziennikarstwa, reklamy internetowej, marketingu i informatyki, pragnących pomóc w rozwoju naszego magazynu opinii „Inwestuj w Nieruchomości” i portalu iwn.son.pl.

Zapewniamy możliwość zdobycia praktyki i doświadczenia zawodowego, a dla najlepszych przewidujemy możliwość zatrudnienia w przyszłości.