Magazyn Rynku Nieruchomości \

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start e-Magazyn IwN
Magazyn Rynku Nieruchomości "Inwestuj w Nieruchomości"

Gliwice – raport z rynku mieszkań

Raport z Rynku Nieruchomości - Mieszkania w GliwicachAnaliza cen transakcyjnych (z aktów notarialnych) okres 1.01.2016 – 31.05.2017.

Więcej…
 

Co tam Panie w nieruchomościach?

Raport z Rynku Nieruchomości - Rynek nieruchomości na Śląsku w 2015Opinie Partnerów Grupy SPECJALIŚCI OD NIERUCHOMOŚCI – SON:

Więcej…
 

Rynek nieruchomości na Śląsku w 2014 r.

Raport z Rynku Nieruchomości - Rynek nieruchomości na Śląsku w 2014Informacje z biur nieruchomości z terenu naszego województwa jednoznacznie wskazują, że w większości miejscowości zakończył się okres spadku cen rynkowych i zaczęło się niewielkie ożywienie. Dotyczy to zarówno rynku mieszkaniowego, jak i nieruchomości komercyjnych.

Więcej…
 

Gliwice – raport z rynku domów jednorodzinnych

Raport z Rynku Nieruchomości - Mieszkania w GliwicachDomy jednorodzinne Gliwice styczeń 2016 – maj 2017

Więcej…
 

Warto spróbować. Na wyłączność - czy nie?

Pośrednictwo Nieruchomości na wyłączność - czy nie?W relacjach pośredników z klientami, punktem spornym ciągle jest temat czy podpisywać umowę pośrednictwa na wyłączność czy nie. Przeciętny klient – jeżeli pośrednik mu tego nie wyjaśni – nie wie tak na prawdę czym on się zajmuje i z czym się to wiąże? Trudno jest mu więc podjąć decyzję – na wyłączność, czy nie?

Więcej…
 

Raport z rynku: co słychać na śląskim rynku nieruchomości

Raport z Rynku Nieruchomości - śląski rynek nieruchomościOkres od stycznia 2013 roku, to czas głębokiej stagnacji na rynku nieruchomości, spowodowanej kilkoma czynnikami.

Po pierwsze blokada kredytowa ze strony banków, prowadzona w bardzo perfidny sposób. Przy szerokiej reklamie kredytów, jednocześnie kryteria ich przyznawania tak zaostrzono, że bardzo niewiele osób je spełniało. Większości klientów pozostawały tylko transakcje gotówkowe z własnych środków.

Więcej…
 


Strona 1 z 21