Magazyn Rynku Nieruchomości \

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Nieruchomości gminne W Zabrzu nie sposób się nudzić

W Zabrzu nie sposób się nudzić

Email Drukuj

Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza- W Zabrzu nie sposób się nudzić! - Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza.

Nasze miasto łączy potencjał gospodarczy z działalnością kulturalną, sportową i edukacyjną. Mamy instytuty naukowe, uczelnie, wysoko wykwalifikowaną kadrę. Z zakresu medycyny symbolem Zabrza jest Śląskie Centrum Chorób Serca. W sferze kultury nasze wizytówki stanowią: gruntownie zmodernizowany Dom Muzyki i Tańca, Filharmonia Zabrzańska, Teatr Nowy, Ogród Botaniczny, muzea czy bogate w tradycje kino Roma. Inwestorom możemy zaoferować m.in. około 900 hektarów terenów inwestycyjnych, dobry układ komunikacyjny z autostradą A4, Drogową Trasą Średnicową, Drogą Krajową nr  88, a w przyszłości autostradą A1, a także atmosferę przyjazną przedsiębiorczości. W Zabrzu także nie sposób się nudzić. Ze względu na różnorodność organizowanych imprez Zabrze zyskało opinię miasta festiwali. Atrakcyjny dla turystów jest zespół obiektów na Śląskim Szlaku Turystyki Poprzemysłowej, z jedyną w Europie udostępnioną zwiedzającym Zabytkową Kopalnią Węgla Kamiennego GUIDO. Zapraszam więc do naszego pięknego Zabrza.

Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza

Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza

Zabrze

 

Uwaga

Poszukujemy do współpracy ambitnych studentów prawa, dziennikarstwa, reklamy internetowej, marketingu i informatyki, pragnących pomóc w rozwoju naszego magazynu opinii „Inwestuj w Nieruchomości” i portalu iwn.son.pl.

Zapewniamy możliwość zdobycia praktyki i doświadczenia zawodowego, a dla najlepszych przewidujemy możliwość zatrudnienia w przyszłości.