Magazyn Rynku Nieruchomości \

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Nieruchomości gminne
Nieruchomości gminne

Przetarg, czy wniosek?

Email Drukuj

mieszkania w rekach samorzadowMarzenie o własnym „M” może spełnić gmina. W rękach samorządów pozostaje bardzo duża ilość nieruchomości mieszkalnych.  Mieszkania, często położone w bardzo dobrych lokalizacjach, stają się pożądanym na rynku towarem. Aby mogły stać się przedmiotem swobodnego obrotu, muszą znaleźć się w rękach Prywatnych, co oznacza zakup lokalu  od dotychczasowego właściciela, czyli samorządu.

Więcej…
 

Zabrze zaprasza

Email Drukuj

Małgorzata Mańka-SzulikZabrze jest miastem położonym w południowo-zachodniej Polsce, w zachodniej części województwa śląskiego i Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, na Wyżynie  Katowickiej, nad rzekami Kłodnicą i Bytomką, w dorzeczu Odry. Liczy 180 000 mieszkańców i obejmuje swoim obszarem 80,4 km2, co stanowi 0,7% powierzchni  województwa śląskiego.

Więcej…
 

W Zabrzu nie sposób się nudzić

Email Drukuj

Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza- W Zabrzu nie sposób się nudzić! - Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza.

Więcej…
 

Prezentacja czy ... promocja?

Email Drukuj

prezentacja czy promocjaZainteresowanie przedsiębiorców ma wpływ nie tylko na lokalny budżet, ale również na jakość życia w okolicy.

W rękach samorządów pozostaje największa i najbardziej interesująca dla inwestorów część rynku nieruchomości. Kamienice w centrach miast, działki inwestycyjne w najbardziej interesujących punktach oraz możliwości zapewnienia potrzebnej infrastruktury sprawiają, że to właśnie w gminnych urzędach zapadają najważniejsze dla wielu obszarów i obiektów decyzje.

Więcej…
 

Przyjedź, zobacz, zainwestuj... - Zabrze zaprasza

Email Drukuj

Reklama miasta ZabrzeNasze miasto łączy potencjał gospodarczy z działalnością kulturalną, sportową i edukacyjną. Mamy instytuty naukowe, uczelnie, wysoko wykwalifikowaną kadrę. Z zakresu medycyny symbolem Zabrza jest Śląskie Centrum Chorób Serca. W sferze kultury nasze wizytówki stanowią: gruntownie zmodernizowany Dom Muzyki i Tańca, Filharmonia Zabrzańska, Teatr Nowy, Ogród Botaniczny, muzea czy bogate w tradycje kino Roma.

Więcej…
 

Nieruchomość też towar

Email Drukuj

gminy a rynek nieruchomościWiększość gmin, pamiętając o procedurach, zapomina o odpowiedniej promocji.

Gminy są ważnym uczestnikiem rynku nieruchomości. Jako podmiot odpowiedzialny za opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, decydują w istotny sposób o wartości nieruchomości. Równocześnie wiele gmin dysponuje bogatą ofertą nieruchomości, stanowiących gminne mienie komunalne.

Więcej…
 
Więcej artykułów…


Strona 1 z 2

Uwaga

Poszukujemy do współpracy ambitnych studentów prawa, dziennikarstwa, reklamy internetowej, marketingu i informatyki, pragnących pomóc w rozwoju naszego magazynu opinii „Inwestuj w Nieruchomości” i portalu iwn.son.pl.

Zapewniamy możliwość zdobycia praktyki i doświadczenia zawodowego, a dla najlepszych przewidujemy możliwość zatrudnienia w przyszłości.