Magazyn Rynku Nieruchomości \

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Raporty, opinie, analizy
Raporty, opinie, analizy

Powiat gliwicki - raport z rynku działek

Email Drukuj

Raport z Rynku Nieruchomości - Mieszkania w Gliwicach

Ceny działek przeznaczonych na budownictwo mieszkaniowe powiat gliwicki (bez miasta Gliwice) 1 styczeń 2016 – 1 czerwiec 2017

Więcej…
 

Gliwice – raport z rynku domów jednorodzinnych

Email Drukuj

Raport z Rynku Nieruchomości - Mieszkania w GliwicachDomy jednorodzinne Gliwice styczeń 2016 – maj 2017

Więcej…
 

Rynek nieruchomości na Śląsku w 2014 r.

Email Drukuj

Raport z Rynku Nieruchomości - Rynek nieruchomości na Śląsku w 2014Informacje z biur nieruchomości z terenu naszego województwa jednoznacznie wskazują, że w większości miejscowości zakończył się okres spadku cen rynkowych i zaczęło się niewielkie ożywienie. Dotyczy to zarówno rynku mieszkaniowego, jak i nieruchomości komercyjnych.

Więcej…
 

Gliwice – raport z rynku mieszkań

Email Drukuj

Raport z Rynku Nieruchomości - Mieszkania w GliwicachAnaliza cen transakcyjnych (z aktów notarialnych) okres 1.01.2016 – 31.05.2017.

Więcej…
 

Co tam Panie w nieruchomościach?

Email Drukuj

Raport z Rynku Nieruchomości - Rynek nieruchomości na Śląsku w 2015Opinie Partnerów Grupy SPECJALIŚCI OD NIERUCHOMOŚCI – SON:

Więcej…
 

Raport z rynku: co słychać na śląskim rynku nieruchomości

Email Drukuj

Raport z Rynku Nieruchomości - śląski rynek nieruchomościOkres od stycznia 2013 roku, to czas głębokiej stagnacji na rynku nieruchomości, spowodowanej kilkoma czynnikami.

Po pierwsze blokada kredytowa ze strony banków, prowadzona w bardzo perfidny sposób. Przy szerokiej reklamie kredytów, jednocześnie kryteria ich przyznawania tak zaostrzono, że bardzo niewiele osób je spełniało. Większości klientów pozostawały tylko transakcje gotówkowe z własnych środków.

Więcej…
 


Strona 1 z 8